15. července 2018 - čas růží, čas bouří

Zahrady v pohraničí - údolí Dyje.


22. dubna 2018 - probouzení Země

Moravská zemská linie - údolí Bystřice.


16. - 23. června 2018: Jižní Francie a staré technologie

Od 8. do 12. června 2018 se bude v nádherném prostředí usedlosti Borde Blanque (nejbližší větší města Carcassonne, Toulouse nebo Perpignan) konat "Theraphi / breakthru- technologies" konference (v případě zájmu vám mohu zaslat podklady), na níž naváže 10denní program nádherných setkání s krajinou a její historií, během nichž se zaměříme na "staré technologie".


18. - 25. května 2018: Alchemy of Prague

Alchymie jako velkolepá záhada vědecká zaměstnávala po celá staletí nejpřednější duchy všech národů a ubírala se jako některé vlasatice drahou neznámou. Všude si osvojovala výboje ducha lidského a účastnila se všech jeho výprav, šťastných i nešťastných.

Naše již třetí mezinárodní setkání s alchymií pod záštitou Rogera Greena a jeho Academy of Sacred Geometry je věnováno památce a dílu Vincenta Bridgese.


11. - 13. května 2018: Mluvící kameny

Zveme vás na krásný výlet za tajuplnými kameny na hoře Velestúr v Kremnických vrších, na nichž se údajně nachází také původní nápisy slovanským runovým písmem.


25. dubna - 1. května 2018: Tao v lázních

Sotva se nám rok překulil, už se to všude hemží zaručenými dietami, očistami a detoxikačními návody. Tak na to nás nikdo nenachytá. My totiž věříme v prevenci jídlem, pohybem, láskou, smíchem, péčí a třeba i čerstvým vzduchem a minerální vodou. Připravili jsme pro vás proto možnost zažít s námi přirozené a velmi staré techniky, jak se udržovat fit v úžasném prostředí lázní Velké Losiny za spolupráce mistra nade vše povolaného - Nam Singha Tao Shi.


18. března 2018 - Jarní rovnodennost

Setkání se strážci východu: Strážnice, Bzenec, a okolí


Poradní kruhy 2018

Líbí se mi vysvětlení na serveru Kosmas: poradní kruh je stará technika, jak se slyšet, a jak se třeba i domluvit. Zároveň je to ovšem úžasný způsob, jak "uslyšet" kruhy větší, třeba měsíční, sluneční roční kola nebo cykly našich životů, a jak se s nimi sladit, jak se plynule zařadit do toku času a dějů, v nichž se občas sami ztrácíme.

TERMÍNY:

24. března 2018 zdvojnásobí první čtvrt účinky všeho našeho konání a umožní nám šetřit energií

16. dubna 2018 nám novolunní umožní zbavit se toho, co by nám mohlo bránilo v růstu

8. května 2018 se nám s druhou čtvrtí bude dařit práce a

28. června si s úplňkem užijeme romantiky počínajícího léta a nakročíme k smíření a odpuštění


4. února 2018 - Eliášova skála ve Znojmě

Po předchozích fyzicky i energeticky náročných geomantických výletech bych vás letos u příležitosti probuzení hromu a okouzlení Peruna nadcházejícím jarem ráda pozvala v neděli 4. února na Hromniční bubnování do přívětivého a obvykle teplého Znojma.


ÚPLŇKOVÉ MEDITACE 2018

Jako vždy na Špilberku nad vodopádem, do května v 17,00, od května v 18,00:

31. ledna

2. března

31. března

30. dubna

30. května

28. června

Budeme si přidávat zajímavosti, v lednu nově objevený římský tábor u Svratky.


  1 / 11   následující stránka