2. - 7. listopadu 2018: VYKROČENÍ DO TMY

Prvním listopadovým novolunním oficiálně začíná temná polovina roku. Přináší nám klid, odpočinek, příležitost stáhnout se dovnitř, zpracovat, popřemýšlet, ale i setkávat se v teple u kamen a předávat si zkušenosti třeba formou příběhů a oblíbených vánočních pohádek.

PŘIHLÁŠKY: do 28. září 2018


ÚPLŇKOVÉ MEDITACE

V druhé půli roku nám úplňky vycházejí na

26. srpna

25. září

24. října

23. listopadu

a 22. prosince

Buď na Špilberku nad vodopádem u zadní brány nebo na dálku vždy dle aktuálních energií, v 17 hodin.


ZÁŘÍ 2018 - Boka Kotorská

Návštěva nevšední zátoky - boky - s historickými městy Kotor a Budva, prohlídka zašlé krásy místních paláců, náměstí a přístavů ještě z časů Osmanské říše. Koupání v moři, odpočinek, dobré jídlo. Cestou tam pyramidy ve Visoku, Sarajevo, Mostar. Cestou zpět "jugoslávské" pobřeží.

Možné termíny: 28. září - 6. října NEBO 16. - 23. září

Formou spolujízdy, příp. společného ubytování, program volný, nezajištěn


4. srpna Oslava bylin v Opavě

Vydáme se na festival v parku Sady svobody v Opavě pořádaný Renatou Jahodovou a necháme se nakazit jejím nadšením pro byliny - od semínek po vykuřovadla, jak sama říká - ale i dobré lidi, dobré jídlo a dobrou zábavu.

Cestou stihneme Kružberskou přehradu, zříceninu hradu Kružberk a krátkou zastávku u pramenů v Jánských Koupelích. Snad se nám podaří i vykoupat a napít - navzdory nepříznivému stavu našich vod. Snad se nám podaří s tím něco udělat, i kdybychom měli v meditaci a geomantické práci jen Zemi předat svou lásku a podporu.

Odjezd v 9,00 z Brna, sraz v 11,00 na Kružberku


15. července 2018 - čas růží, čas bouří

Zahrady v pohraničí - údolí Dyje.

BOHUŽEL JSME NESTIHLI


22. dubna 2018 - probouzení Země

Moravská zemská linie - údolí Bystřice.

BOHUŽEL JSME NESTIHLI


16. - 23. června 2018: Jižní Francie a staré technologie

Od 8. do 12. června 2018 se bude v nádherném prostředí usedlosti Borde Blanque (nejbližší větší města Carcassonne, Toulouse nebo Perpignan) konat "Theraphi / breakthru- technologies" konference (v případě zájmu vám mohu zaslat podklady), na níž naváže 10denní program nádherných setkání s krajinou a její historií, během nichž se zaměříme na "staré technologie".


18. - 25. května 2018: Alchemy of Prague

Alchymie jako velkolepá záhada vědecká zaměstnávala po celá staletí nejpřednější duchy všech národů a ubírala se jako některé vlasatice drahou neznámou. Všude si osvojovala výboje ducha lidského a účastnila se všech jeho výprav, šťastných i nešťastných.

Naše již třetí mezinárodní setkání s alchymií pod záštitou Rogera Greena a jeho Academy of Sacred Geometry je věnováno památce a dílu Vincenta Bridgese.


11. - 13. května 2018: Mluvící kameny

Zveme vás na krásný výlet za tajuplnými kameny na hoře Velestúr v Kremnických vrších, na nichž se údajně nachází také původní nápisy slovanským runovým písmem.


25. dubna - 1. května 2018: Tao v lázních

Sotva se nám rok překulil, už se to všude hemží zaručenými dietami, očistami a detoxikačními návody. Tak na to nás nikdo nenachytá. My totiž věříme v prevenci jídlem, pohybem, láskou, smíchem, péčí a třeba i čerstvým vzduchem a minerální vodou. Připravili jsme pro vás proto možnost zažít s námi přirozené a velmi staré techniky, jak se udržovat fit v úžasném prostředí lázní Velké Losiny za spolupráce mistra nade vše povolaného - Nam Singha Tao Shi.


  1 / 11   následující stránka