16. - 23. června 2018: Jižní Francie a staré technologie

Od 8. do 12. června 2018 se bude v nádherném prostředí usedlosti Borde Blanque (nejbližší větší města Carcassonne, Toulouse nebo Perpignan) konat "Theraphi / breakthru- technologies" konference (v případě zájmu vám mohu zaslat podklady), na níž naváže 10denní program nádherných setkání s krajinou a její historií, během nichž se zaměříme na "staré technologie".

Kapitoly
  1. PROGRAM

Společně prozkoumáme nejen místní středověké pamětihodnosti včetně katarských hradů, přírodní zajímavosti včetně posvátných hor a pramenů, ale zaměříme se především na megalitické stavby a svatyně, s nimiž si obvykle současná věda neví rady. My ovšem "víme", že jejich účelem byla práce s energiemi, sladění s galaktickým časem a navýšení kvality života lidí. Těch dávných, ale nikde není psáno, že pro nás už tato místa nic nemají. Zkusíme je tedy spolu zprovoznit. Náhorní planina Blandas je místem, o němž téměř nikdo neví, a asi díky tomu se na ní nachází neuvěřitelné množství zachovalých megalitů. Je možné účastnit se celého programu, který naváže na výše uvedenou konferenci (13. - 23.6.), nebo jen jeho druhé části, jež se bude zaměřovat více na megalitické památky 18. - 23. 6. 2018. Budete-li mít zájem také o společnou dopravu z a do České republiky, počítejte s termínem 11., eventuelně 16. - 25./26. 6. Hlaste se prosím do 31. března 2018.