2. - 7. listopadu 2018: VYKROČENÍ DO TMY

Prvním listopadovým novolunním oficiálně začíná temná polovina roku. Přináší nám klid, odpočinek, příležitost stáhnout se dovnitř, zpracovat, popřemýšlet, ale i setkávat se v teple u kamen a předávat si zkušenosti třeba formou příběhů a oblíbených vánočních pohádek.

PŘIHLÁŠKY: do 28. září 2018

Jsme na ni připraveni? Překvapivá otázka, viďte. Na jaro se nejrůznějšími očistami a na léto zase hubnutím připravujeme - alespoň v představách - snad všichni. Ale na zimu? A přitom je příprava na zimu mnohem důležitější. Jen se na to ve všem tom moderním shonu a spěchu jaksi zapomíná. Přitom to není nijak složité a v lázních Lednice k tomu budeme mít ty nejlepší podmínky. Budeme se věnovat péči o sebe ve všech směrech: jídlo, pohyb, duševní vyrovnanost, relaxace, kosmetika, masáže, koupele v místní jodobromové vodě vhodné zejména na kožní a pohybové problémy a ženské potíže, vyprávění příběhů, cvičení i meditace.

Program je nastaven pro ženy, přítomnost mužského doprovodu je ovšem vítaná. Pánové si s ohledem na hustotu vinných sklípků na kilometr čtvereční v nejbližším okolí a rovinatý terén oblíbený mezi cyklisty v případě potřeby jistě snadno najdou náhradní program.

Místo konání: Lednice, lázně, penzion

Cena: 8 800,- v případě plné účasti na všech částech programu

5 800,- pro ty, kdo budou jen spát, jíst a povídat si s námi večer

Vždy je možné se domluvit, cenu můžeme upravovat, délku pobytu také (nemůžete-li například déle, než na víkend), rozsah účasti na programu jakbysmet. :-)

V ceně je obsaženo ubytování, plná penze, tři procedury v lázních, kosmetické poradenství a lektorné. V ceně není obsažena homeopatická kosmetika a masáže, které si můžete domluvit individuálně, stejně jako další lázeňské procedury.

Přihlášky a zálohu ve výši 2000,- Kč na účet 3010071797/5500 VS 18110207 s Vaším jménem zasílejte do 28. 9. 2018. V případě zrušení pobytu do 1. 10. 2018 vrátíme 80% zálohy, při pozdějším stornu záloha propadá na organizační a stornopoplatky.