Víkend s ženskými poklady 11. - 13. srpna 2017

Jistě už se vám stalo, že vás váš partner v návalu něhy nazval svým pokladem. A nejspíš už jste si také nejednou vyslechly ironickou poznámku, že jste skutečný "poklad", jen ho vykopat. My bychom vám rády ukázaly, že nejen jste svým vlastním pokladem, ale že si jeho tři základní složky nesete v sobě, že k nim máte přístup, a že je také můžete používat.

Učení o třech pokladech člověka, v našem případě ženy, má kořeny v taoistické filosofii, která obsahuje i řadu praktických návodů, rad, cvičení a postupů, jak se na své poklady a jejich projevy dívat, jak je rozvíjet, a jak se o ně dobře starat. V průběhu tří dnů strávených v jednom z nejkouzelnějších koutů Českomoravské vrchoviny se na péči o sebe a své poklady zaměříme.

Budeme se věnovat stravě a jejímu vlivu na naši fyzickou i psychickou stránku, cykličnosti života a cykličnosti v životě ženy, tradicím předků, důležitosti rituálů a vlivu archetypálních vzorců na naše vnímání světa, poznání vlastního těla a probuzení naší přirozené schopnosti je léčit, naslouchat mu a nechat se jím vést. Ukážeme si, jakou sílu má vzájemná podpora a sdílení v ženském kruhu, společné tvoření, poznáme krásu ženského společenství.

Víme-li o svých pokladech, můžeme se sama sobě pokladem stát a svými kvalitami obohacovat své nejbližší, svůj svět a život vůbec.

Začínáme v pátek pozdním obědem ve 14:00, končíme v neděli pozdním obědem ve 14:00

Cena kurzu: 3.200,- zahrnuje ubytování, stravu, lektorné. Přihlášky do 30. dubna 2017.

Ubytované budeme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích penzionu Silentium v Lipnice nad Sázavou, kde si v klidu užijeme společného času i okolní přírody: http://www.lipnice.info/